Elitserien

För tabell, tryck HÄR
Omgång 1 Hemmalag   Bortalag Resultat
10 September 18.00 Mammas Pojke - Team Vinnare X : X
10 September 18.00 Just Nu - Skruven & Krysset X : X
10 September 18.00 West Ham United - Maiden X : X
10 September 18.00 Team Lucky - Indians X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
17 September 18.00 Skruven & Krysset - Team Lucky X : X
17 September 18.00 Maiden - Team Vinnare X : X
17 September 18.00 West Ham United - Just Nu X : X
17 September 18.00 Indians - Mammas Pojke X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
24 September 18.00 Team Vinnare - Indians X : X
24 September 18.00 Just Nu - Maiden X : X
24 September 18.00 Team Lucky - West Ham United X : X
24 September 18.00 Mammas Pojke - Skruven & Krysset X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
1 Oktober 18.00 West Ham United - Mammas Pojke X : X
1 Oktober 18.00 Maiden - Indians X : X
1 Oktober 18.00 Skruven & Krysset - Team Vinnare X : X
1 Oktober 18.00 Just Nu - Team Lucky X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
8 Oktober 18.00 Team Vinnare - West Ham United X : X
8 Oktober 18.00 Indians - Skruven & Krysset X : X
8 Oktober 18.00 Mammas Pojke - Just Nu X : X
8 Oktober 18.00 Team Lucky - Maiden X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
15 Oktober 18.00 Just Nu - Team Vinnare X : X
15 Oktober 18.00 Team Lucky - Mammas Pojke X : X
15 Oktober 18.00 West Ham United - Indians X : X
15 Oktober 18.00 Maiden - Skruven & Krysset X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
22 Oktober 18.00 Indians - Just Nu X : X
22 Oktober 18.00 Team Vinnare - Team Lucky X : X
22 Oktober 18.00 Mammas Pojke - Maiden X : X
22 Oktober 18.00 Skruven & Krysset - West Ham United X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
29 Oktober 18.00 Team Vinnare - Mammas Pojke X : X
29 Oktober 18.00 Skruven & Krysset - Just Nu X : X
29 Oktober 18.00 Maiden - West Ham United X : X
29 Oktober 18.00 Indians - Team Lucky X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
5 November 18.00 Team Lucky - Skruven & Krysset X : X
5 November 18.00 Just Nu - West Ham United X : X
5 November 18.00 Mammas Pojke - Indians X : X
5 November 18.00 Team Vinnare - Maiden X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
12 November 18.00 Maiden - Just Nu X : X
12 November 18.00 West Ham United - Team Lucky X : X
12 November 18.00 Skruven & Krysset - Mammas Pojke X : X
12 November 18.00 Indians - Team Vinnare X : X
Omgång 11 Hemmalag   Bortalag Resultat
19 November 18.00 Indians - Maiden X : X
19 November 18.00 Team Vinnare - Skruven & Krysset X : X
19 November 18.00 Mammas Pojke - West Ham United X : X
19 November 18.00 Team Lucky - Just Nu X : X
Omgång 12 Hemmalag   Bortalag Resultat
26 November 18.00 Just Nu - Mammas Pojke X : X
26 November 18.00 West Ham United - Team Vinnare X : X
26 November 18.00 Maiden - Team Lucky X : X
26 November 18.00 Skruven & Krysset - Indians X : X
Omgång 13 Hemmalag   Bortalag Resultat
3 December 18.00 Skruven & Krysset - Maiden X : X
3 December 18.00 Mammas Pojke - Team Lucky X : X
3 December 18.00 Team Vinnare - Just Nu X : X
3 December 18.00 Indians - West Ham United X : X
Omgång 14 Hemmalag   Bortalag Resultat
10 December 18.00 Maiden - Mammas Pojke X : X
10 December 18.00 Just Nu - Indians X : X
10 December 18.00 Team Lucky - Team Vinnare X : X
10 December 18.00 West Ham United - Skruven & Krysset X : X