Elitserien

För snitt tryck på länken kommer snart
Omgång 1 Hemmalag   Bortalag Resultat
31/8 18.30 Just Nu - Team Vinnare X : X
31/8 18.30 Team LP - Vinnarskallarna X : X
31/8 18.30 Alley Time - Triple J X : X
31/8 18.30 Påhlmans Rör - Teaterfiket X : X
31/8 18.30 Skruven & Krysset 1 - Team Uffa X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
7/9 18.30 Vinnarskallarna - Teaterfiket X : X
7/9 18.30 Triple J - Just Nu X : X
7/9 18.30 Team Uffa - Alley Time X : X
7/9 18.30 Team Vinnare - Påhlmans Rör X : X
7/9 18.30 Team LP - Skruven & Krysset 1 X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
14/9 18.30 Påhlmans Rör - Triple J X : X
14/9 18.30 Just Nu - Team Uffa X : X
14/9 18.30 Skruven & Krysset 1 - Vinnarskallarna X : X
14/9 18.30 Teaterfiket - Team Vinnare X : X
14/9 18.30 Alley Time - Team LP X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
21/9 18.30 Triple J - Teaterfiket X : X
21/9 18.30 Skruven & Krysset 1 - Alley Time X : X
21/9 18.30 Team Uffa - Påhlmans Rör X : X
21/9 18.30 Team LP - Just Nu X : X
21/9 18.30 Vinnarskallarna - Team Vinnare X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
28/9 18.30 Team Vinnare - Triple J X : X
28/9 18.30 Teaterfiket - Team Uffa X : X
28/9 18.30 Just Nu - Skruven & Krysset 1 X : X
28/9 18.30 Alley Time - Vinnarskallarna X : X
28/9 18.30 Påhlmans Rör - Team LP X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
28/9 19.30!!!!!! Alley Time - Just Nu X : X
28/9 19.30!!!!!! Vinnarskallarna - Triple J X : X
28/9 19.30!!!!!! Team LP - Teaterfiket X : X
28/9 19.30!!!!!! Skruven & Krysset 1 - Påhlmans Rör X : X
28/9 19.30!!!!!! Team Uffa - Team Vinnare X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
5/10 18.30 Just Nu - Vinnarskallarna X : X
5/10 18.30 Påhlmans Rör - Alley Time X : X
5/10 18.30 Triple J - Team Uffa X : X
5/10 18.30 Teaterfiket - Skruven & Krysset 1 X : X
5/10 18.30 Team Vinnare - Team LP X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
12/10 18.30 Vinnarskallarna - Team Uffa X : X
12/10 18.30 Skruven & Krysset 1 - Team Vinnare X : X
12/10 18.30 Just Nu - Påhlmans Rör X : X
12/10 18.30 Alley Time - Teaterfiket X : X
12/10 18.30 Team LP - Triple J X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
19/10 18.30 Team Uffa - Team LP X : X
19/10 18.30 Team Vinnare - Alley Time X : X
19/10 18.30 Triple J - Skruven & Krysset 1 X : X
19/10 18.30 Teaterfiket - Just Nu X : X
19/10 18.30 Påhlmans Rör - Vinnarskallarna X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
26/10 18.30 Team Vinnare - Just Nu X : X
26/10 18.30 Vinnarskallarna - Team LP X : X
26/10 18.30 Triple J - Alley Time X : X
26/10 18.30 Teaterfiket - Påhlmans Rör X : X
26/10 18.30 Team Uffa - Skruven & Krysset 1 X : X
Omgång 11 Hemmalag   Bortalag Resultat
2/11 18.30 Teaterfiket - Vinnarskallarna X : X
2/11 18.30 Just Nu - Triple J X : X
2/11 18.30 Alley Time - Team Uffa X : X
2/11 18.30 Skruven & Krysset 1 - Team LP X : X
2/11 18.30 Påhlmans Rör - Team Vinnare X : X
Omgång 12 Hemmalag   Bortalag Resultat
2/11 19.30!!!!!! Triple J - Påhlmans Rör X : X
2/11 19.30!!!!!! Team Uffa - Just Nu X : X
2/11 19.30!!!!!! Team LP - Alley Time X : X
2/11 19.30!!!!!! Vinnarskallarna - Skruven & Krysset 1 X : X
2/11 19.30!!!!!! Team Vinnare - Teaterfiket X : X
Omgång 13 Hemmalag   Bortalag Resultat
9/11 18.30 Påhlmans Rör - Team Uffa X : X
9/11 18.30 Just Nu - Team LP X : X
9/11 18.30 Alley Time - Skruven & Krysset 1 X : X
9/11 18.30 Team Vinnare - Vinnarskallarna X : X
9/11 18.30 Teaterfiket - Triple J X : X
Omgång 14 Hemmalag   Bortalag Resultat
16/11 18.30 Team LP - Påhlmans Rör X : X
16/11 18.30 Skruven & Krysset 1 - Just Nu X : X
16/11 18.30 Team Uffa - Teaterfiket X : X
16/11 18.30 Triple J - Team Vinnare X : X
16/11 18.30 Vinnarskallarna - Alley Time X : X
Omgång 15 Hemmalag   Bortalag Resultat
23/11 18.30 Team Vinnare - Team Uffa X : X
23/11 18.30 Triple J - Vinnarskallarna X : X
23/11 18.30 Teaterfiket - Team LP X : X
23/11 18.30 Påhlmans Rör - Skruven & Krysset 1 X : X
23/11 18.30 Just Nu - Alley Time X : X
Omgång 16 Hemmalag   Bortalag Resultat
30/11 18.30 Team Uffa - Triple J X : X
30/11 18.30 Team LP - Team Vinnare X : X
30/11 18.30 Skruven & Krysset 1 - Teaterfiket X : X
30/11 18.30 Alley Time - Påhlmans Rör X : X
30/11 18.30 Vinnarskallarna - Just Nu X : X
Omgång 17 Hemmalag   Bortalag Resultat
7/12 18.30 Påhlmans Rör - Just Nu X : X
7/12 18.30 Team Uffa - Vinnarskallarna X : X
7/12 18.30 Triple J - Team LP X : X
7/12 18.30 Teaterfiket - Alley Time X : X
7/12 18.30 Team Vinnare - Skruven & Krysset 1 X : X
Omgång 18 Hemmalag   Bortalag Resultat
7/12 19.30!!!!!! Just Nu - Teaterfiket X : X
7/12 19.30!!!!!! Team LP - Team Uffa X : X
7/12 19.30!!!!!! Alley Time - Team Vinnare X : X
7/12 19.30!!!!!! Vinnarskallarna - Påhlmans Rör X : X
7/12 19.30!!!!!! Skruven & Krysset 1 - Triple J X : X