Division 2

Omgång 1 Hemmalag   Bortalag Resultat
24 Januari 18.00 Wohoo - King Pins X : X
24 Januari 18.00 Hideströms - Hot Ladys X : X
24 Januari 18.00 H x 2 - Team Rännan X : X
24 Januari 18.00 Lemon - Götene Hus X : X
24 Januari 18.00 TT - Perssons Pack X : X
24 Januari 18.00 Cepo - Skarabörgarna X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
31 Januari 18.00 King Pins - Hideströms X : X
31 Januari 18.00 Hot Ladys - Lemon X : X
31 Januari 18.00 Skarabörgarna - Götene Hus X : X
24 Januari 19.00 Cepo - H x 2 X : X
31 Januari 18.00 Perssons Pack - Wohoo X : X
31 Januari 18.00 Team Rännan - TT X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
7 Februari 18.00 TT - Cepo X : X
7 Februari 18.00 Hideströms - Perssons Pack X : X
7 Februari 18.00 Götene Hus - Hot Ladys X : X
7 Februari 18.00 Wohoo - Team Rännan X : X
7 Februari 18.00 H x 2 - Skarabörgarna X : X
7 Februari 18.00 Lemon - King Pins X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
21 Februari 18.00 Skarabörgarna - Hot Ladys X : X
21 Februari 18.00 King Pins - Götene Hus X : X
21 Februari 18.00 H x 2 - TT X : X
21 Februari 18.00 Cepo - Wohoo X : X
21 Februari 18.00 Team Rännan - Hideströms X : X
21 Februari 18.00 Perssons Pack - Lemon X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
28 Februari 18.00 Hot Ladys - King Pins X : X
28 Februari 18.00 TT - Skarabörgarna X : X
28 Februari 18.00 Hideströms - Cepo X : X
28 Februari 18.00 Lemon - Team Rännan X : X
21 Februari 19.00 Wohoo - H x 2 X : X
28 Februari 18.00 Götene Hus - Perssons Pack X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
7 Mars 18.00 TT - Wohoo X : X
7 Mars 18.00 Skarabörgarna - King Pins X : X
7 Mars 18.00 Team Rännan - Götene Hus X : X
7 Mars 18.00 Perssons Pack - Hot Ladys X : X
7 Mars 18.00 Cepo - Lemon X : X
7 Mars 18.00 H x 2 - Hideströms X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
7 Mars 19.00 Lemon - H x 2 X : X
14 Mars 18.00 Hot Ladys - Team Rännan X : X
14 Mars 18.00 Hideströms - TT X : X
14 Mars 18.00 Wohoo - Skarabörgarna X : X
14 Mars 18.00 Götene Hus - Cepo X : X
14 Mars 18.00 King Pins - Perssons Pack X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
21 Mars 18.00 TT - Lemon X : X
21 Mars 18.00 H x 2 - Götene Hus X : X
21 Mars 18.00 Skarabörgarna - Perssons Pack X : X
21 Mars 18.00 Cepo - Hot Ladys X : X
21 Mars 18.00 Wohoo - Hideströms X : X
21 Mars 18.00 Team Rännan - King Pins X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
28 Mars 18.00 King Pins - Cepo X : X
28 Mars 18.00 Hideströms - Skarabörgarna X : X
28 Mars 18.00 Lemon - Wohoo X : X
28 Mars 18.00 Götene Hus - TT X : X
28 Mars 18.00 Perssons Pack - Team Rännan X : X
21 Mars 19.00 Hot Ladys - H x 2 X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
4 April 18.00 Skarabörgarna - Team Rännan X : X
4 April 18.00 TT - Hot Ladys X : X
4 April 18.00 H x 2 - King Pins X : X
4 April 18.00 Cepo - Perssons Pack X : X
4 April 18.00 Hideströms - Lemon X : X
4 April 18.00 Wohoo - Götene Hus X : X
Omgång 11 Hemmalag   Bortalag Resultat
11 April 19.00 Lemon - Skarabörgarna X : X
11 April 19.00 Perssons Pack - H x 2 X : X
11 April 19.00 Team Rännan - Cepo X : X
11 April 19.00 Götene Hus - Hideströms X : X
4 April 19.00 Hot Ladys - Wohoo X : X
11 April 19.00 King Pins - TT X : X