Division 1

Omgång 1 Hemmalag   Bortalag Resultat
4/9 18.30 Raka Spåret 2 - Släggan & Co X : X
4/9 18.30 Götene Hus 2 - Skarabörgarna X : X
4/9 18.30 Götene Hus 1 - Uskorna X : X
4/9 18.30 Raka Språret 1 - Stormbreakers X : X
4/9 18.30 Götene Hus 3 - Diamanterna X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
11/9 19.30 Raka Språret 1 - Raka Spåret 2 X : X
11/9 19.30 Skarabörgarna - Götene Hus 3 X : X
11/9 19.30 Stormbreakers - Diamanterna X : X
11/9 19.30 Släggan & Co - Götene Hus 1 X : X
11/9 19.30 Uskorna - Götene Hus 2 X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
18/9 17.30 Götene Hus 2 - Släggan & Co X : X
18/9 17.30 Diamanterna - Skarabörgarna X : X
18/9 17.30 Götene Hus 1 - Raka Språret 1 X : X
18/9 17.30 Raka Spåret 2 - Stormbreakers X : X
18/9 17.30 Götene Hus 3 - Uskorna X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
25/9 18.30 Uskorna - Diamanterna X : X
25/9 18.30 Stormbreakers - Skarabörgarna X : X
25/9 18.30 Släggan & Co - Götene Hus 3 X : X
25/9 18.30 Raka Spåret 2 - Götene Hus 1 X : X
25/9 18.30 Raka Språret 1 - Götene Hus 2 X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
2/10 19.30 Skarabörgarna - Uskorna X : X
2/10 19.30 Götene Hus 1 - Stormbreakers X : X
2/10 19.30 Götene Hus 2 - Raka Spåret 2 X : X
2/10 19.30 Diamanterna - Släggan & Co X : X
2/10 19.30 Götene Hus 3 - Raka Språret 1 X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
9/10 17.30 Raka Språret 1 - Diamanterna X : X
9/10 17.30 Götene Hus 1 - Götene Hus 2 X : X
9/10 17.30 Släggan & Co - Skarabörgarna X : X
9/10 17.30 Stormbreakers - Uskorna X : X
9/10 17.30 Raka Spåret 2 - Götene Hus 3 X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
16/10 18.30 Skarabörgarna - Raka Språret 1 X : X
16/10 18.30 Götene Hus 2 - Stormbreakers X : X
16/10 18.30 Diamanterna - Raka Spåret 2 X : X
16/10 18.30 Uskorna - Släggan & Co X : X
16/10 18.30 Götene Hus 3 - Götene Hus 1 X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
23/10 19.30 Götene Hus 1 - Diamanterna X : X
23/10 19.30 Götene Hus 2 - Götene Hus 3 X : X
23/10 19.30 Stormbreakers - Släggan & Co X : X
23/10 19.30 Raka Språret 1 - Uskorna X : X
23/10 19.30 Raka Spåret 2 - Skarabörgarna X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
30/10 17.30 Släggan & Co - Raka Språret 1 X : X
30/10 17.30 Skarabörgarna - Götene Hus 1 X : X
30/10 17.30 Götene Hus 3 - Stormbreakers X : X
30/10 17.30 Diamanterna - Götene Hus 2 X : X
30/10 17.30 Uskorna - Raka Spåret 2 X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
6/11 18.30 Stormbreakers - Raka Språret 1 X : X
6/11 18.30 Släggan & Co - Raka Spåret 2 X : X
6/11 18.30 Diamanterna - Götene Hus 3 X : X
6/11 18.30 Skarabörgarna - Götene Hus 2 X : X
6/11 18.30 Uskorna - Götene Hus 1 X : X
Omgång 11 Hemmalag   Bortalag Resultat
13/11 19.30 Raka Spåret 2 - Raka Språret 1 X : X
13/11 19.30 Götene Hus 1 - Släggan & Co X : X
13/11 19.30 Götene Hus 2 - Uskorna X : X
13/11 19.30 Götene Hus 3 - Skarabörgarna X : X
13/11 19.30 Diamanterna - Stormbreakers X : X
Omgång 12 Hemmalag   Bortalag Resultat
20/11 17.30 Stormbreakers - Raka Spåret 2 X : X
20/11 17.30 Skarabörgarna - Diamanterna X : X
20/11 17.30 Släggan & Co - Götene Hus 2 X : X
20/11 17.30 Uskorna - Götene Hus 3 X : X
20/11 17.30 Raka Språret 1 - Götene Hus 1 X : X
Omgång 13 Hemmalag   Bortalag Resultat
27/11 18.30 Götene Hus 2 - Raka Språret 1 X : X
27/11 18.30 Skarabörgarna - Stormbreakers X : X
27/11 18.30 Götene Hus 1 - Raka Spåret 2 X : X
27/11 18.30 Diamanterna - Uskorna X : X
27/11 18.30 Götene Hus 3 - Släggan & Co X : X
Omgång 14 Hemmalag   Bortalag Resultat
4/12 19.30 Släggan & Co - Diamanterna X : X
4/12 19.30 Uskorna - Skarabörgarna X : X
4/12 19.30 Raka Språret 1 - Götene Hus 3 X : X
4/12 19.30 Raka Spåret 2 - Götene Hus 2 X : X
4/12 19.30 Stormbreakers - Götene Hus 1 X : X
Omgång 15 Hemmalag   Bortalag Resultat
11/12 17.30 Uskorna - Stormbreakers X : X
11/12 17.30 Skarabörgarna - Släggan & Co X : X
11/12 17.30 Götene Hus 2 - Götene Hus 1 X : X
11/12 17.30 Diamanterna - Raka Språret 1 X : X
11/12 17.30 Götene Hus 3 - Raka Spåret 2 X : X
Omgång 16 Hemmalag   Bortalag Resultat
Planera in med motståndarlag Släggan & Co - Uskorna X : X
Planera in med motståndarlag Raka Språret 1 - Skarabörgarna X : X
Planera in med motståndarlag Raka Spåret 2 - Diamanterna X : X
Planera in med motståndarlag Stormbreakers - Götene Hus 2 X : X
Planera in med motståndarlag Götene Hus 1 - Götene Hus 3 X : X
Omgång 17 Hemmalag   Bortalag Resultat
Planera in med motståndarlag Diamanterna - Götene Hus 1 X : X
Planera in med motståndarlag Släggan & Co - Stormbreakers X : X
Planera in med motståndarlag Uskorna - Raka Språret 1 X : X
Planera in med motståndarlag Skarabörgarna - Raka Spåret 2 X : X
Planera in med motståndarlag Götene Hus 3 - Götene Hus 2 X : X
Omgång 18 Hemmalag   Bortalag Resultat
Planera in med motståndarlag Götene Hus 1 - Skarabörgarna X : X
Planera in med motståndarlag Raka Språret 1 - Släggan & Co X : X
Planera in med motståndarlag Stormbreakers - Götene Hus 3 X : X
Planera in med motståndarlag Raka Spåret 2 - Uskorna X : X
Planera in med motståndarlag Götene Hus 2 - Diamanterna X : X