Division 1


Omgång 1 Hemmalag   Bortalag Resultat
15/9 18.30 Uskorna - Lag Hagström X : X
15/9 18.30 Wohoo - Lag HaGe X : X
15/9 18.30 Cepo - Team Harven X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
22/9 19.30 Cepo - Wohoo X : X
22/9 19.30 Lag HaGe - Uskorna X : X
22/9 19.30 Team Harven - Lag Hagström X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
29/9 17.30 Wohoo - Team Harven X : X
29/9 17.30 Lag Hagström - Lag HaGe X : X
29/9 17.30 Uskorna - Cepo X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
6/10 18.30 Wohoo - Uskorna X : X
6/10 18.30 Cepo - Lag Hagström X : X
6/10 18.30 Team Harven - Lag HaGe X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
13/10 19.30 Lag HaGe - Cepo X : X
13/10 19.30 Uskorna - Team Harven X : X
13/10 19.30 Lag Hagström - Wohoo X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
20/10 17.30 Team Harven - Cepo X : X
20/10 17.30 Lag HaGe - Wohoo X : X
20/10 17.30 Lag Hagström - Uskorna X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
27/10 18.30 Uskorna - Lag HaGe X : X
27/10 18.30 Wohoo - Cepo X : X
27/10 18.30 Lag Hagström - Team Harven X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
3/11 19.30 Cepo - Uskorna X : X
3/11 19.30 Lag HaGe - Lag Hagström X : X
3/11 19.30 Team Harven - Wohoo X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
10/11 17.30 Lag HaGe - Team Harven X : X
10/11 17.30 Uskorna - Wohoo X : X
10/11 17.30 Lag Hagström - Cepo X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
17/11 18.30 Cepo - Lag HaGe X : X
17/11 18.30 Wohoo - Lag Hagström X : X
17/11 18.30 Team Harven - Uskorna X : X
Omgång 1
  Hemmalag   Bortalag Resultat
2/9 18.30 Team Harven - Hagströms X : X
2/9 18.30 Raka Spåret 1 - Team Olle X : X
2/9 18.30 Cepo - Hälta Tälta X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
9/9 19.30 Hälta Tälta - Hagströms X : X
9/9 19.30 Cepo - Raka Spåret 1 X : X
9/9 19.30 Team Olle - Team Harven X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
16/9 17.30 Raka Spåret 1 - Hälta Tälta X : X
16/9 17.30 Hagströms - Team Olle X : X
16/9 17.30 Team Harven - Cepo X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
23/9 18.30 Raka Spåret 1 - Team Harven X : X
23/9 18.30 Hälta Tälta - Team Olle X : X
23/9 18.30 Cepo - Hagströms X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
30/9 19.30 Team Harven - Hälta Tälta X : X
30/9 19.30 Team Olle - Cepo X : X
30/9 19.30 Hagströms - Raka Spåret 1 X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
7/10 17.30 Hälta Tälta - Cepo X : X
7/10 17.30 Hagströms - Team Harven X : X
7/10 17.30 Team Olle - Raka Spåret 1 X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
14/10 18.30 Raka Spåret 1 - Cepo X : X
14/10 18.30 Team Harven - Team Olle X : X
14/10 18.30 Hagströms - Hälta Tälta X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
21/10 19.30 Team Olle - Hagströms X : X
21/10 19.30 Hälta Tälta - Raka Spåret 1 X : X
21/10 19.30 Cepo - Team Harven X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
28/10 17.30 Team Harven - Raka Spåret 1 X : X
28/10 17.30 Team Olle - Hälta Tälta X : X
28/10 17.30 Hagströms - Cepo X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
4/11 18.30 Cepo - Team Olle X : X
4/11 18.30 Hälta Tälta - Team Harven X : X
4/11 18.30 Raka Spåret 1 - Hagströms X : X
Omgång 11 Hemmalag   Bortalag Resultat
11/11 19.30 Team Harven - Hagströms X : X
11/11 19.30 Cepo - Hälta Tälta X : X
11/11 19.30 Raka Spåret 1 - Team Olle X : X
Omgång 12 Hemmalag   Bortalag Resultat
18/11 17.30 Team Olle - Team Harven X : X
18/11 17.30 Cepo - Raka Spåret 1 X : X
18/11 17.30 Hälta Tälta - Hagströms X : X
Omgång 13 Hemmalag   Bortalag Resultat
25/11 18.30 Hagströms - Team Olle X : X
25/11 18.30 Team Harven - Cepo X : X
25/11 18.30 Raka Spåret 1 - Hälta Tälta X : X
Omgång 14 Hemmalag   Bortalag Resultat
2/12 19.30 Hälta Tälta - Team Olle X : X
2/12 19.30 Cepo - Hagströms X : X
2/12 19.30 Raka Spåret 1 - Team Harven X : X
Omgång 15 Hemmalag   Bortalag Resultat
9/12 17.30 Team Olle - Cepo X : X
9/12 17.30 Hagströms - Raka Spåret 1 X : X
9/12 17.30 Team Harven - Hälta Tälta X : X