Division 1

Omgång 1 Hemmalag   Bortalag Resultat
12 September 19.00 Raka Spåret - TT X : X
12 September 19.00 Perssons Pack - Wohoo X : X
12 September 19.00 Målarns Pöjkar - Team Hallon X : X
12 September 19.00 Götene Hus 2 - Team Zero X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
19 September 18.00 TT - Perssons Pack X : X
19 September 18.00 Götene Hus 2 - Målarns Pöjkar X : X
19 September 18.00 Team Zero - Wohoo X : X
19 September 18.00 Team Hallon - Raka Spåret X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
26 September 19.00 Målarns Pöjkar - Team Zero X : X
26 September 19.00 Wohoo - TT X : X
26 September 19.00 Perssons Pack - Team Hallon X : X
26 September 19.00 Raka Spåret - Götene Hus 2 X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
3 Oktober 18.00 Målarns Pöjkar - Raka Spåret X : X
3 Oktober 18.00 Team Zero - TT X : X
3 Oktober 18.00 Götene Hus 2 - Perssons Pack X : X
3 Oktober 18.00 Team Hallon - Wohoo X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
10 Oktober 19.00 Wohoo - Götene Hus 2 X : X
10 Oktober 19.00 Raka Spåret - Team Zero X : X
10 Oktober 19.00 TT - Team Hallon X : X
10 Oktober 19.00 Perssons Pack - Målarns Pöjkar X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
17 Oktober 18.00 Raka Spåret - Perssons Pack X : X
17 Oktober 18.00 Målarns Pöjkar - Wohoo X : X
17 Oktober 18.00 Team Zero - Team Hallon X : X
17 Oktober 18.00 Götene Hus 2 - TT X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
24 Oktober 19.00 Team Hallon - Götene Hus 2 X : X
24 Oktober 19.00 Wohoo - Raka Spåret X : X
24 Oktober 19.00 Perssons Pack - Team Zero X : X
24 Oktober 19.00 TT - Målarns Pöjkar X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
31 Oktober 18.00 Team Zero - Götene Hus 2 X : X
31 Oktober 18.00 TT - Raka Spåret X : X
31 Oktober 18.00 Team Hallon - Målarns Pöjkar X : X
31 Oktober 18.00 Wohoo - Perssons Pack X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
7 November 19.00 Raka Spåret - Team Hallon X : X
7 November 19.00 Wohoo - Team Zero X : X
7 November 19.00 Perssons Pack - TT X : X
7 November 19.00 Målarns Pöjkar - Götene Hus 2 X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
14 November 18.00 Team Hallon - Perssons Pack X : X
14 November 18.00 Götene Hus 2 - Raka Spåret X : X
14 November 18.00 Team Zero - Målarns Pöjkar X : X
14 November 18.00 TT - Wohoo X : X
Omgång 11 Hemmalag   Bortalag Resultat
21 November 19.00 Raka Spåret - Målarns Pöjkar X : X
21 November 19.00 TT - Team Zero X : X
21 November 19.00 Perssons Pack - Götene Hus 2 X : X
21 November 19.00 Wohoo - Team Hallon X : X
Omgång 12 Hemmalag   Bortalag Resultat
28 November 18.00 Götene Hus 2 - Wohoo X : X
28 November 18.00 Team Hallon - TT X : X
28 November 18.00 Team Zero - Raka Spåret X : X
28 November 18.00 Målarns Pöjkar - Perssons Pack X : X
Omgång 13 Hemmalag   Bortalag Resultat
5 December 19.00 Perssons Pack - Raka Spåret X : X
5 December 19.00 Team Hallon - Team Zero X : X
5 December 19.00 TT - Götene Hus 2 X : X
5 December 19.00 Wohoo - Målarns Pöjkar X : X
Omgång 14 Hemmalag   Bortalag Resultat
12 December 18.00 Raka Spåret - Wohoo X : X
12 December 18.00 Team Zero - Perssons Pack X : X
12 December 18.00 Götene Hus 2 - Team Hallon X : X
12 December 18.00 Målarns Pöjkar - TT X : X