Division 2

 
Omgång 1 Hemmalag   Bortalag Resultat
4/9 19.30 Fenerbahce - Lisboa X : X
4/9 19.30 Dynasty - Team Olle X : X
4/9 19.30 Team AA - Miss o Bom X : X
4/9 19.30 Team Överhettad - Team Blåbär X : X
4/9 19.30 1337 - Perssons Pack X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
11/9 17.30 Team Olle  - Team Överhettad X : X
11/9 17.30 Fenerbahce - Team AA X : X
11/9 17.30 Team Blåbär - 1337 X : X
11/9 18.30!!!!!!! Miss o Bom - Dynasty X : X
11/9 17.30 Lisboa - Perssons Pack X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
18/9 18.30 Dynasty - Fenerbahce X : X
18/9 18.30 Team AA - Lisboa X : X
18/9 18.30 Team Överhettad - Miss o Bom X : X
18/9 18.30 1337 - Team Olle X : X
18/9 18.30 Perssons Pack - Team Blåbär X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
25/9 19.30 Miss o Bom - 1337 X : X
25/9 19.30 Lisboa - Team Blåbär X : X
25/9 19.30 Fenerbahce - Team Överhettad X : X
25/9 19.30 Team Olle  - Perssons Pack X : X
25/9 19.30 Team AA - Dynasty X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
2/10 17.30 Team Blåbär - Team Olle X : X
2/10 17.30 Perssons Pack - Miss o Bom X : X
2/10 18.30!!!!! Dynasty - Lisboa X : X
2/10 17.30 1337 - Fenerbahce X : X
2/10 17.30 Team Överhettad - Team AA X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
9/10 18.30 Lisboa - Team Olle X : X
9/10 18.30 Miss o Bom - Team Blåbär X : X
9/10 18.30 Team AA - 1337 X : X
9/10 18.30 Fenerbahce - Perssons Pack X : X
9/10 18.30 Dynasty - Team Överhettad X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
16/10 19.30 Team Olle  - Miss o Bom X : X
16/10 19.30 Team Blåbär - Fenerbahce X : X
16/10 19.30 Perssons Pack - Team AA X : X
16/10 19.30 Team Överhettad - Lisboa X : X
16/10 19.30 1337 - Dynasty X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
23/10 18.30!!!! Dynasty - Perssons Pack X : X
23/10 17.30 Team Överhettad - 1337 X : X
23/10 17.30 Fenerbahce - Team Olle X : X
23/10 17.30 Team AA - Team Blåbär X : X
23/10 17.30 Lisboa - Miss o Bom X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
30/10 18.30 1337 - Lisboa X : X
30/10 18.30 Perssons Pack - Team Överhettad X : X
30/10 18.30 Team Olle  - Team AA X : X
30/10 18.30 Miss o Bom - Fenerbahce X : X
30/10 18.30 Team Blåbär - Dynasty X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
6/11 19.30 Lisboa - Fenerbahce X : X
6/11 19.30 Perssons Pack - 1337 X : X
6/11 19.30 Team Olle  - Dynasty X : X
6/11 19.30 Miss o Bom - Team AA X : X
6/11 19.30 Team Blåbär - Team Överhettad X : X
Omgång 11 Hemmalag   Bortalag Resultat
13/11 17.30 1337 - Team Blåbär X : X
13/11 17.30 Team AA - Fenerbahce X : X
13/11 17.30 Team Överhettad - Team Olle X : X
13/11 18.30!!!!!!!! Dynasty - Miss o Bom X : X
13/11 17.30 Perssons Pack - Lisboa X : X
Omgång 12 Hemmalag   Bortalag Resultat
20/11 18.30 Team Olle  - 1337 X : X
20/11 18.30 Fenerbahce - Dynasty X : X
20/11 18.30 Team Blåbär - Perssons Pack X : X
20/11 18.30 Miss o Bom - Team Överhettad X : X
20/11 18.30 Lisboa - Team AA X : X
Omgång 13 Hemmalag   Bortalag Resultat
27/11 19.30 1337 - Miss o Bom X : X
27/11 19.30 Team Överhettad - Fenerbahce X : X
27/11 19.30 Dynasty - Team AA X : X
27/11 19.30 Perssons Pack - Team Olle X : X
27/11 19.30 Team Blåbär - Lisboa X : X
Omgång 14 Hemmalag   Bortalag Resultat
4/12 17.30 Miss o Bom - Perssons Pack X : X
4/12 17.30 Team AA - Team Överhettad X : X
4/12 17.30 Fenerbahce - 1337 X : X
4/12 17.30 Team Olle  - Team Blåbär X : X
4/12 18.30!!!!!! Lisboa - Dynasty X : X
Omgång 15 Hemmalag   Bortalag Resultat
11/12 18.30 Perssons Pack - Fenerbahce X : X
11/12 18.30 1337 - Team AA X : X
11/12 18.30 Team Olle  - Lisboa X : X
11/12 18.30 Team Överhettad - Dynasty X : X
11/12 18.30 Team Blåbär - Miss o Bom X : X
Omgång 16 Hemmalag   Bortalag Resultat
Planera in med motståndarlag Miss o Bom - Team Olle X : X
Planera in med motståndarlag Lisboa - Team Överhettad X : X
Planera in med motståndarlag Fenerbahce - Team Blåbär X : X
Planera in med motståndarlag Dynasty - 1337 X : X
Planera in med motståndarlag Team AA - Perssons Pack X : X
Omgång 17 Hemmalag   Bortalag Resultat
Planera in med motståndarlag Miss o Bom - Lisboa X : X
Planera in med motståndarlag Team Blåbär - Team AA X : X
Planera in med motståndarlag Team Olle  - Fenerbahce X : X
Planera in med motståndarlag 1337 - Team Överhettad X : X
Planera in med motståndarlag Perssons Pack - Dynasty X : X
Omgång 18 Hemmalag   Bortalag Resultat
Planera in med motståndarlag Dynasty - Team Blåbär X : X
Planera in med motståndarlag Team AA - Team Olle X : X
Planera in med motståndarlag Lisboa - 1337 X : X
Planera in med motståndarlag Team Överhettad - Perssons Pack X : X
Planera in med motståndarlag Fenerbahce - Miss o Bom X : X