Allsvenskan

För tabell tryck länken www.sbhf.se/ligaservice/index.php/result/index?parentId=5107

För Snitt tryck på länken https://www.sbhf.se/kingpin/main.php?menuId=107&action=toplist&mode=division&id=5107

Omgång 1 Hemmalag   Bortalag Resultat
23/1 17.30 Cepo - Hot Ladys X : X
23/1 17.30 Hx2 - Indians X : X
23/1 17.30 Team Vinkel - Diamanterna X : X
23/1 17.30 Skarabörgarna - Wolves X : X
23/1 17.30 Hideströms - Wohoo X : X
Omgång 2 Hemmalag   Bortalag Resultat
30/1 18.30 Indians  - Team Vinkel X : X
30/1 18.30 Skarabörgarna - Hideströms X : X
23/1 18.30!!!! Wohoo - Hx2 X : X
30/1 18.30 Diamanterna - Cepo X : X
30/1 18.30 Wolves - Hot Ladys X : X
Omgång 3 Hemmalag   Bortalag Resultat
6/2 19.30 Hideströms - Wolves X : X
6/2 19.30 Hx2 - Skarabörgarna X : X
6/2 19.30 Hot Ladys - Diamanterna X : X
6/2 19.30 Cepo - Indians X : X
6/2 19.30 Team Vinkel - Wohoo X : X
Omgång 4 Hemmalag   Bortalag Resultat
13/2 17.30 Indians  - Hot Ladys X : X
6/2 18.30!!!! Hideströms - Hx2 X : X
13/2 17.30 Wolves - Diamanterna X : X
13/2 17.30 Skarabörgarna - Team Vinkel X : X
13/2 17.30 Wohoo - Cepo X : X
Omgång 5 Hemmalag   Bortalag Resultat
20/2 18.30 Cepo - Skarabörgarna X : X
20/2 18.30 Hx2 - Wolves X : X
20/2 18.30 Diamanterna - Indians X : X
20/2 18.30 Team Vinkel - Hideströms X : X
20/2 18.30 Hot Ladys - Wohoo X : X
Omgång 6 Hemmalag   Bortalag Resultat
27/2 19.30 Wohoo - Diamanterna X : X
27/2 19.30 Hideströms - Cepo X : X
27/2 19.30 Skarabörgarna - Hot Ladys X : X
20/2 17.30!!!!! Hx2 - Team Vinkel X : X
27/2 19.30 Wolves - Indians X : X
Omgång 7 Hemmalag   Bortalag Resultat
6/3 17.30 Cepo - Hx2 X : X
6/3 17.30 Hot Ladys - Hideströms X : X
6/3 17.30 Diamanterna - Skarabörgarna X : X
6/3 17.30 Team Vinkel - Wolves X : X
6/3 17.30 Indians  - Wohoo X : X
Omgång 8 Hemmalag   Bortalag Resultat
13/3 18.30 Team Vinkel - Cepo X : X
13/3 18.30 Wolves - Wohoo X : X
6/3 18.30!!!!! Hx2 - Hot Ladys X : X
13/3 18.30 Hideströms - Diamanterna X : X
13/3 18.30 Skarabörgarna - Indians X : X
Omgång 9 Hemmalag   Bortalag Resultat
20/3 19.30 Hot Ladys - Team Vinkel X : X
20/3 19.30 Indians  - Hideströms X : X
20/3 19.30 Wohoo - Skarabörgarna X : X
20/3 19.30 Diamanterna - Hx2 X : X
20/3 19.30 Cepo - Wolves X : X
Omgång 10 Hemmalag   Bortalag Resultat
27/3 17.30 Wolves - Skarabörgarna X : X
27/3 17.30 Wohoo - Hideströms X : X
27/3 17.30 Hot Ladys - Cepo X : X
20/3 18.30!!!!! Indians  - Hx2 X : X
27/3 17.30 Diamanterna - Team Vinkel X : X
Omgång 11 Hemmalag   Bortalag Resultat
3/4 18.30 Hx2 - Wohoo X : X
3/4 18.30 Cepo - Diamanterna X : X
3/4 18.30 Hideströms - Skarabörgarna X : X
3/4 18.30 Hot Ladys - Wolves X : X
3/4 18.30 Team Vinkel - Indians X : X
Omgång 12 Hemmalag   Bortalag Resultat
10/4 19.30 Indians  - Cepo X : X
10/4 19.30 Wohoo - Team Vinkel X : X
3/4 17.30!!! Skarabörgarna - Hx2 X : X
10/4 19.30 Diamanterna - Hot Ladys X : X
10/4 19.30 Wolves - Hideströms X : X
Omgång 13 Hemmalag   Bortalag Resultat
17/4 17.30 Diamanterna - Wolves X : X
17/4 17.30 Cepo - Wohoo X : X
17/4 17.30 Hot Ladys - Indians X : X
17/4 17.30 Team Vinkel - Skarabörgarna X : X
17/4 17.30 Hx2 - Hideströms X : X
Omgång 14 Hemmalag   Bortalag Resultat
24/4 18.30 Skarabörgarna - Cepo X : X
24/4 18.30 Indians  - Diamanterna X : X
17/4 18.30!!!! Wolves - Hx2 X : X
24/4 18.30 Wohoo - Hot Ladys X : X
24/4 18.30 Hideströms - Team Vinkel X : X
Omgång 15 Hemmalag   Bortalag Resultat
1/5 19.30 Indians  - Wolves X : X
1/5 19.30 Hot Ladys - Skarabörgarna X : X
1/5 19.30 Cepo - Hideströms X : X
1/5 19.30 Team Vinkel - Hx2 X : X
1/5 19.30 Diamanterna - Wohoo X : X
Omgång 16 Hemmalag   Bortalag Resultat
1/5 18.30!!!!! Hx2 - Cepo X : X
8/5 17.30 Wohoo - Indians X : X
8/5 17.30 Wolves - Team Vinkel X : X
8/5 17.30 Skarabörgarna - Diamanterna X : X
8/5 17.30 Hideströms - Hot Ladys X : X
Omgång 17 Hemmalag   Bortalag Resultat
15/5 18:30 Cepo - Team Vinkel X : X
15/5 18:30 Indians  - Skarabörgarna X : X
15/5 18:30 Wohoo - Wolves X : X
15/5 18:30 Diamanterna - Hideströms X : X
15/5 18:30 Hot Ladys - Hx2 X : X
Omgång 18 Hemmalag   Bortalag Resultat
22/5 19:30 Wolves - Cepo X : X
15/5 17:30!!!! Hx2 - Diamanterna X : X
22/5 19:30 Team Vinkel - Hot Ladys X : X
22/5 19:30 Hideströms - Indians X : X
22/5 19:30 Skarabörgarna - Wohoo X : X